Вівторок, 22.01.2019, 01:12
СТРІЧКА
всі новини
СТРІЧКА НОВИН
Цікаво
Статистика
Головна » 2018 » Жовтень » 5 » Дірки в бюджеті України створюють олігархи, а закриває ЄС, - євродепутати обурені
Дірки в бюджеті України створюють олігархи, а закриває ЄС, - євродепутати обурені
18:07

Депутати Європарламенту вважають, що в Україні необхідно змінити законодавство і унеможливити концентрацію багатства і політичної влади в декількох приватних руках.

Про це заявив в інтерв'ю Економічній правді Олександр Антонюк, співробітник однієї з фінансових структур Євросоюзу.

"... їх (депутатів Європарламенту - ред) зачепило те, що ЄС доводиться надавати стільки фінансової підтримки Україні для закриття дірок в бюджеті", - сказав Антонюк.

"У висновках (до звіту - ЕП) ми говоримо, що ці 540 млн доларів дорівнюють річній фінансовій допомозі Євросоюзу для закриття бюджетних дірок. Ці діри створюють олігархи, а їх повинен закривати ЄС з бюджету. Депутатів це обурило", - додав він.

За словами Антонюка, реакція депутатів європарламенту полягала в твердженнях, що в Україні необхідно прибирати вплив олігархів.

"Потрібно вийти з системи, де стільки багатства і політичної влади сконцентровано в кількох приватних руках. Ви ж розумієте, що гроші, залишені в Україні, працювали б на її економіку, а так вони працюють на чужу економіку", - заявив він.

Для зміни поточної ситуації необхідно почати розробляти зміни до законодавства, які усунули б цю проблему.

"Потрібно змусити компанії стати більш публічними. Потрібно змусити ДФС розкривати інформацію за експортними операціями. Належний контроль повинен здійснюватися і за самими експортними операціями. Також слід внести в список офшорних юрисдикцій такі держави як Швейцарія або Люксембург і проаналізувати податкові ставки в різних країнах, через які здійснюються подібні операції", - резюмував він.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:
Переглядів: 84 | Додав: defaultNick | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
Форма входу
Стрічка - всі новини 2009-2019