П`ятниця, 19.10.2018, 12:40
СТРІЧКА
всі новини
СТРІЧКА НОВИН
Цікаво
Статистика
Головна » 2010 » Січень » 14 » Від музики Моцарта недоношені немовлята швидше набирають вагу
Від музики Моцарта недоношені немовлята швидше набирають вагу
18:53


Музика Моцарта допомагає недоношеним дітям швидше набирати вагу і робить їх сильнішими. Це було доведено результатами експериментів, проведених ізраїльськими медиками в Медичному центрі Тель-Авіва, повідомляє Компьюлента з посиланням на Live Science.

Двадцять малюків, що народилися раніше терміну, були поділені на дві групи: першій один раз на день по 30 хвилин давали слухати твори Вольфганга Амадея Моцарта, другій музику не програвали зовсім.

Для експерименту були вибрані твори Моцарта, оскільки в 1993 році в одному з експериментів студент коледжу краще справлялися з просторово-часовими завданнями, якщо слухали сонату австрійського композитора по 10 хвилин на день. Це явище отримало назва "Ефекту Моцарта".

Експеримент з немовлятами тривав два дні. Після закінчення з'ясувалося, що після прослуховування музики діти з першої групи ставали спокійнішими і витрачали менше енергії. Коли дитина економно витрачає енергію, на її зростання йде менше калорій; як наслідок, він швидше набирає вагу.

Як саме музика впливає на новонароджених, медикам сказати важко. І хоча об'єм вибірки невеликий, відкриття, на думку дослідників, статистично значуще. Тепер лікарі мають намір з'ясувати, чи розповсюджується цей ефект на взагалі музику. Імовірно, схожий результат можна чекати від... репа (хіп-хопа), оскільки у нього схожа з моцартовськой темпорітмічеськая структура.

Результати попередніх досліджень довели, що музика також здатна знижувати у недоношених дітей рівень стресу, уповільнювати частоту серцебиття і збільшувати насичення організму киснем.

А нещодавно науковці з США встановили, що перевага музики з агресивно-сексуальними текстами може провокувати підлітків на початок статевого життя в ранньому віці.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:
Переглядів: 439 | Додав: kruk | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
Форма входу
Стрічка - всі новини 2009-2018